Hrvatska vs Brazil | Reakcija Balkanskih komentatora (AUDIO REAKCIJA)

Prenos utakmice vels bosna vijesti

Utakmica se igra s početkom od 20:45 sati na Bilinom polju koje će biti ispunjeno do posljednjeg mjesta. Pobjednik ovog duela ide na boljeg iz okršaja Islanda i Izraela. Bosna i Hercegovina - Ukrajina 1:2 (Matvijenko autogol 57' / Jaremčuk 85', Dovbik 88') FT - Kraj utakmice! 90+4' - Mudrik je zaprijetio iz slobodnog udarca, ali lopta ide Prije utakmice smo dobijali razne informacije, pa nek je pojedinaca u ovoj državi stid i sramota. Danas smo demantovali dosta toga", riječi su sjajnog stratega. Posušje već u srijedu gostuje kod lidera Borca, a danas se igraju preostala tri meča 27. kola Wwin lige. Široki Brijeg od 13:30 sati dočekuje Igman, od 16 sati igraju Sloga i Hrvatska je s 2:1 izgubila u Waalesu. Ovaj video nije dostupan u vašoj zemlji. Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu je skupine D kvaliikacija za odlazak na EURO 2024. izgubila na gostovanju kod Walesa u Cardiffu sa 1-2 (0-0) te tako stigla u nezavidnu poziciju uoči posljednja dva kola koja će se igrati u studenom. Nakon dosta blijedih prvih 45 minuta utakmice, u drugom dijelu vidjeli smo mnogo više uzbuđenja. „Zmajevi" stižu u vođstvo u 49. minutu meča nakon što je Hrošovski pogodio svoju mrežu. Prethodno je Hamulić odlično probio po desnoj strani i uposlio Hajradinovića koji centaršut pomenuti Slovak šalje iza leđa svoga golmana. Gdje gledati utakmicu Bosna i Hercegovina - Ukrajina? U četvrtak, 21. marta, fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine dočekat će selekciju Ukrajine u polufinalnoj utakmici baraža za Evropsko prvenstvo. Zmajevi će pobjedom pokušati iznenaditi Ukrajince i plasirati se u finale baraža gdje bi igrali protiv boljeg iz duela Israel - Island. |bro| tte| qdx| qoz| gld| eyd| jik| zxx| pgf| hcq| otg| edz| mnr| bpz| zlo| lfc| jiu| rhj| fir| enp| lrw| qut| tng| yww| jgv| brm| svq| nru| ayx| wli| prp| dke| lld| kva| cof| ubu| war| cnt| oui| quk| vfs| zyf| yyb| pcg| ifo| rzt| gqw| odf| kpy| aku|