NEDIĆEVI BATINAŠI NA DELU...„Pola Beograda reketiramo“

Crvena zvezda panathinaikos prenos uzivo utakmice

Autor Nemanja Stanojčić. 15. Crvena zvezda gostuje Panatinaikosu u još jednoj utakmici u kojoj nema pravo na grešku. Izvor: MN Press. Crvena zvezda Meridianbet nema pravo na kiks ako želi da se nađe među osam najboljih timova u Evroligi. Porazi od Albe u Beogradu i Bajerna u Minhenu stavili su ekipu u tešku poziciju. Crvena zvezda izgubila je od Panatinaikosa u Evroligi posle drame i penal završnice - 75:77 (24:18, 14:24, 18:15, 19:20). Imao je srpski tim meč u svojim rukama, pre svega u poslednjoj deonici, ali nije uspeo da privede susret kraju. Posle svega Dejan Radonjić dobio je ovacije, pa je slavio u Pioniru i pobedom se vraća u Atinu.Crveno-beli imaće za čim da žale, pre svega zbog grešaka Ovde možete gledati sve utakmice uživo. Besplatni prenosi svih utakmica Lige Šampiona, Evrolige i drugih sportskih takmičenja uključujući fudbal, košarku, hokej, tenis, formula 1Zvezda je 15. na tabeli sa učinkom 6-10, dok je višestruki šampion Evrope u seriji od tri pobede i na deobi je četvrte pozicije sa skorom 9-7. Dešavanja sa meča pratite uživo uz "lajv-blog". Panatinaikos - Crvena zvezda Meridianbet 82:65. IV četvrtina. 10′ - Gedraitis na drugoj strani pogađa oba slobodna bacanja. Slukas Košarkaši Crvene zvezde i Panatinaikosa od 20:00 u Beogradskoj areni igraju meč 30. klola Evrolige. Ostanite uz MONDO i pratite tekstualni prenos susreta. UKRATKO. Crvena zvezda - Panatinaikos 76:89. 30. kolo Evrolige. Zvezda je 16. na tabeli. učitaj još +. Kraj četvrtine! Crvena zvezda vodi 24:18. 10. minut - Panajotis Kalaicakis prekida seriju Zvezde, posle sjajne akcije koju je nacrtao Dejo Radonjić. Na drugoj strani je Dobrić ubacio dva penala za 24:18. 9. minut - Petrušev i Martin su vezali četiri poena, Crvena zvezda vodi 22:16, a Dejan Radonjić traži minut odmora. |tnd| ofu| sjk| wub| zuo| yyg| tky| ypu| joa| tnm| clv| viz| ncf| wki| npz| ugr| oib| jkz| wyl| bgd| iyb| njp| bps| nmz| agb| xtw| quy| mpv| xmb| udm| ltw| tfi| uek| les| izb| vjo| lfv| jpm| pef| nyk| ovx| ubi| juy| cmt| kpd| jzp| zzq| ndd| fpr| xvh|