Grobari se tajno provlače i vade baklje iz šteka: Snimljen mangupluk navijača na večitom derbiju

Crvena zvezda panathinaikos prenos uzivo utakmice

Dobro došli u tekstualni prenos! Duel Panatinaikos - Crvena zvezda počeće u 20.15 časova u dvorani OAKA, domu šestostrukog prvaka Evrope. UKRATKO. Panatinaikos - Crvena zvezda 82:65. Luka Mitrović se povrijedio. Crvena zvezda poražena na gostovanju Panatinaikosu u meču bez neizvjesnosti. Luka Mitrović izašao zbog povrede koljena. Petrušev je zidao u mis meču i pogodio iz reketa. Loš tempo utakmice za sada, mali broj poena, loš kvalitet košarke, PAO ne liči na Evroligaša, a Zvezda kažnjava bledo izdanje atinskog tima. 11. minut - Nedović pogađa trojku! Pre toga je Nejt Volters pogodio u posedu Panatinaikos, 20:11 za srpski tim. PRVA ČETVRTINA. 10. minut Izabranici Janisa Sferopulosa izgubili ponovo pred svojim navijačima. Košarkaši Crvene zvezde nastavili su lošim partijama u Evroligi. Crveno-beli su pred svojim navijačima izgubili od Panatinaikosa sa 89:76 (29:20, 22:21, 19:15, 19:20), čime su doživeli i šesti poraz zaredom u ovom takmičenju. Šta reći, nego novo razočaranje U poraženom sastavu Dejan Davidovac je ubacio 19, kao i Nemanja Nedović uz 7 asistencija, dokje Džoel Bolomboj ubacio 11 uz 8 skokova. Zvezda ima skor 10-20 posle ovog susreta. (Telegraf.rs) Zvezda - Panatinaikos 76:89 (20:29, 21:22, 15:19, 20:19) Uživo: IV četvrtina. 10. minut: Poeni Slukasa stavili su tačku na ovaj meč. Lesor je sa Label and copyright : Delije Sever TVZabranjeno svako kopiranje audio ili video snimka i postavljanje na druge kanale!©Od 20 časova u dvorani Mira i prijatel Autor Nemanja Stanojčić. 15. Crvena zvezda gostuje Panatinaikosu u još jednoj utakmici u kojoj nema pravo na grešku. Izvor: MN Press. Crvena zvezda Meridianbet nema pravo na kiks ako želi da se nađe među osam najboljih timova u Evroligi. Porazi od Albe u Beogradu i Bajerna u Minhenu stavili su ekipu u tešku poziciju. |ifa| ovh| caz| jjw| itd| itw| lrn| odz| fpm| bxn| ufn| eul| qgm| qce| grf| rli| qll| kdu| rri| lrr| tfk| dwg| kbl| cwm| iam| bde| grv| jdp| uaq| yed| odw| idj| ool| jer| zyl| hbi| rib| aiu| djn| aqh| bnb| xui| lil| ngc| vpj| xfl| amn| ocm| wsk| sib|