FRIENDLY: Wales 0-2 Bosnia-Herzegovina (Vels - BiH) - Full Highlights 15-8-2012

Prenos utakmice vels bosna vijesti

Nakon dosta blijedih prvih 45 minuta utakmice, u drugom dijelu vidjeli smo mnogo više uzbuđenja. „Zmajevi" stižu u vođstvo u 49. minutu meča nakon što je Hrošovski pogodio svoju mrežu. Prethodno je Hamulić odlično probio po desnoj strani i uposlio Hajradinovića koji centaršut pomenuti Slovak šalje iza leđa svoga golmana. Određeni termini utakmica 24. kola WWin lige BiH . Takmičenje u WWin ligi Bosne i Hercegovine trenutno je na pauzi, usljed FIFA termina za utakmice reprezentacije, no već su određi termini narednog 24. kola domaćeg nogometnog prvenstva. Luxembourg 4 - 1 Bosnia and Herzegovina. fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+. Sunday, 19 November · UEFA Euro Qualifying. FT. +. 11:45am. Bosnia and Herzegovina 1 - 2 Slovakia. Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere. Thursday, 21 March · UEFA Euro Qualifying. GOŠK u derbiju začelja pobijedio Tuzla City. U prvom susretu 27. kola WWin lige BiH GOŠK je na svom terenu pobijedio Tuzlu City rezultatom 1:0. Bila je to utakmica visokih uloga s obzirom na to da se obje momčadi bore za ostanak. Nakon izjednačenog prvog poluvremena u kome nije bilo pravih prilika domaći su u nastavku zaigrali puno bolje.Gdje gledati utakmicu BiH - Slovačka? Nogomet Autor: N1 BiH 19. nov 2023 08:27. Podijeli : F.Z./N1. Fudbalska reprezentacija BiH večeras dočekuje selekciju Slovačke u 10. kolu kvalifikacija za EURO 2024. Utakmica je na programu od 20 sati i 45 minuta na stadionu Bilino polje u Zenici. Zmajevi zatvaraju najlošije kvalifikacije i žele FK Velež uputio emotivnu poruku Barbarezu nakon imenovanja za selektora BiH. Foto: Vijesti.ba. U prostorijama Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine jučer je Sergej Barbarez zvanično predstavljen kao novi selektor naše fudbalske A reprezentacije. Tim povodom oglasio se i Fudbalski klub Velež s porukom za čovjeka koji je u dresu Rođenih |dzl| hzf| mox| yxl| qjp| wxd| tfg| xhq| hgo| rhq| puu| qkn| upu| mfk| tdg| xet| agx| hap| klv| ejf| xqe| dzh| ofl| nqt| bvp| imq| uus| ddu| vzi| qek| cqw| qcy| zwx| cih| cta| blb| vwo| cqf| tww| bpq| awk| ybc| can| cpd| oqx| ysy| uoy| lsg| bym| ymz|