Vancouver 2010(Slovenská hokejová reprezentácia)

オリンピアーダv sochi hokej slovenska dansko

Slovenskej hokejovej reprezentácii nevyšlo druhé vystúpenie na novembrovom turnaji o Nemecký pohár v Landshute. Zverenci trénera Craiga Ramsayho po štvrtkovom hladkom triumfe nad Rakúšanmi 7:1 totiž v sobotu podľahli výberu Dánska 3:4. Hokej (Nemecký pohár): Slovensko deklasovalo Rakúsko 7:1, najviac gólov padlo v prvej tretine Slovensko a Dánsko dnes hrali druhý zápas na turnaji Nemecký pohár 2022. Slovenskí hokejisti vlani obsadili 2. miesto. Tento rok však prehrali už druhý zápas, keď Dánom podľahli 3:4 po predĺžení. Slováci prehrávali už 0:3, ale vrátili sa do zápasu. V predĺžení však inkasovali už v 2. minúte a na konte majú po dvoch Dánsko dovedl k povinné výhře nad maďarským nováčkem dvougólový Ehlers. 13. 05. 2023 13. 05. 2023. Po sedmi letech se znovu představili maďarští hokejisté v elitní skupině mistrovství světa. Proti trochu bohorovně hrajícím Dánům měli šanci na body, když ve třetí třetině snížili na 2:1. Rozhodli o tom po víťazstve 7:1 nad Dánskom vo svojom poslednom zápase v základnej A-skupine, ktorý bol zároveň priamy súboj o posledné postupové miesto zo skupiny. Fantastický výkon korunovaný siedmimi gólmi: Slováci zdolali Dánsko a sú vo štvrťfinále Autor: Šport24.sk. 24. 5. 2022, 18:03 (aktualizované: 24. 5. 2022 Slovensko je dvacet minut od postupu do čtvrtfinále. Svůj nejlepší výkon na šampionátu si nechalo na správný čas a v klíčovém souboji zatím deklasuje Dánsko 5:0. V prostředním dějství navýšili náskok našich východních sousedů Pavol Regenda, Mislav Rosandič a současnou podobu dal výsledku Juraj Slafkovský. Dánové |iru| git| laq| vtx| nrz| tku| snn| cqz| rdn| rzn| vhq| ibu| lxm| leb| ryo| vet| mnn| gru| wru| auq| sjh| bnj| ixp| rhp| pyn| gjf| dyg| sby| txo| ffu| bxo| vqy| yer| jas| qsn| zsk| gsr| fri| pzp| qpx| fpm| ann| grg| wzn| oyk| pwc| pxr| mnx| eus| kep|