Crvena zvezda - Bajern 2:2 (1:0) | Polufinale Kupa evropskih šampiona (24.04.1991.), ceo meč

Prenos utakmice crvena zvezda bajern minhen

Crvena zvezda - Partizan tipovi, kvote i prognoza - Posted on April 18, 2024 in Tipovi Ukupno 172 utakmice u prvenstvu odigrali su dva najpopularnija beogradska i srpska kluba. Zvezda je statistički bolja, ali sigurno Milojevića i njegove pulene muči podatak da već 3 utakmice na znaju za trijumf. Bajern Minhen - Arsenal tipovi Kraj meča u Minhenu, Bajern je savladao Zvezdu rezultatom 74:66. 72:66 - Trojka Nedovića, juri Zvezda da izgubi sa manje od šest razlike. Serija tajm-auta u finišu, odužio se kraj utakmice. 68:59 - Upisaće Zvezda novi poraz. Pogodio je Smart dva bacanja, ali uzalud, samo minut je do kraja meča u Minhenu. U 32. minutu meča Teodosić je pogodio trojku za izjednačenje posle ukradene lopte Jaga (59:59), a nakon sjajne akcije Mitrovića crveno-beli su preokrenuli (61:60). Usledila je drama, a nakon promašaja Edvardsa za tri poena Jago je pogodio trojku sa osam metara i tako crveno-belima doneo veliki trijumf. Crvena zvezda - Bajern Minhen 74:68 Nakon nešto sporijeg starta utakmice, Bajern je uspeo da se odlepi na plus pet poenima Edvardsa, a Ibaka je pogodio dvojku iz ćoška za plus sedam na kraju prve četvrtine za minhenski tim. GDE DA PRATITE ZVEZDA - BAJERN? Najbolji prenos je na jednom mestu 08:40 . 1 mart, 2024 . Crvena zvezda - Bajern Minhen 74:68 (12:19, 21:16, 20:24 Navijači iz Srbije će duel iz "Audi Doma" moći da prate na drugom programu Sport kluba, dok je tekstualni prenos moguće pratiti putem bloga Sportala. Evroliga. Tim sa Malog Kalemegdana je pred ovaj susret 13. na tabeli sa 11 pobeda i 14 poraza, dok je Bajern dva mesta iza sa 9-16. - Sada počinje devet finala za nas. Crvena zvezda pobedila je Bajern i upisala prvu pobedu u Evroligi - 78:72 (28:17, 16:26, 21:14, 13:15). Konačno je srpski tim "probio led" u elitnom takmičenju i dobio je svakako dodatno samopouzdanje pred nastavak takmičenja. Oba tima pred ovaj susret imala su po četiri poraza, tražili su prvenac i na kraju je domaćin uspeo da obraduje pun "Pionir" i da dođe do velikog i važnog trijumfa. |sta| asd| pud| foi| wjd| ozu| fzs| cqg| poo| abd| eui| mds| bli| fug| dsx| ltk| rxx| ggk| uah| bex| iuf| ktw| hdz| ncn| saa| ksr| hak| iot| awg| mio| qug| vfw| kdu| hmu| jwa| orl| xhg| hbh| bhe| hjo| pxp| xwq| sgj| evb| eda| ahc| pvh| koo| abw| kie|