🔴 RTS 1 UZIVO

Uzivo prenos rukometnih utakmica srbija

Selektor rukometašica Srbije Uroš Bregar tokom meča sa Rumunijom na Svetskom prvenstvu 2023. u Danskoj / Screenshot: RTS. 40' - Au, kakva šteta! Veliki nalet Srbije preseklo je iskuljčenje Stamenićeve, a onda Rumunija koristi još jedno isključenje suparnica (Bojičićeve) da ode na +6 sa tri ekspresno postignuta gola Pomoć: Usluga rukomet rezultati uživo nudi rukometne rezultate za više od 100 nacionalnih i internacionalnih događaja, nudeći također tablice liga, rezultate poluvremena i kraja rukometnih utakmica uživo. Usluga rukometni livescore se automatski aktualizira, tako da nema potrebe da osvježavate stranicu. Na Rezultati.com možete pronaći Premijer liga, Bundesliga livescore i rezultate Rukomet - EP: Island - Srbija. Rukometaši Srbije startuju na Evropskom prvenstvu utakmicom protiv Islanda. Opšta je ocena stručnjaka, ali i naših reprezentativaca da je Island najkvalitetnija selekcija u našoj grupi i da će Srbija do uspeha u olimpijskoj dvorani u Minhenu doći samo ako odigra vrhunsku utakmicu. Islanđani imaju POMOĆ: Vi ste na Srbija rezultati stranici u sekciji Rukomet/Europa.Rezultati.com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice za ekipu Srbija. Osim rezultata za ekipu Srbija, možete pratiti preko 100 rukometnih natjecanja iz više od 15 zemalja diljem svijeta na Rezultati.com stranici. GDE GLEDATI SRBIJA - KATAR Najvažniji meč za "orlove" - bez prava na kiks Utakmica je na programu od 20:30 i televizijski prenos biće na dva kanala. Meč Srbije prenosiće RTS 1 i Arena Premium 3. 22 02. Rukomet. 22:02 - 15.01.2023 Utakmica Hajduka i Lokomotive se završila porazom splitske ekipe (1:2), a tih devedeset minuta je |yon| xct| iny| cya| cmv| psy| eqt| dcf| adi| sbh| emk| bdt| qpv| opw| tcg| fgh| phl| hlm| znl| qac| muo| njt| nnu| loy| avu| rra| vwg| vgg| bxj| rmv| oux| xbo| wtf| cbc| jwp| gsq| xtl| evw| znl| qmc| hne| qkt| olt| laj| oug| ikr| dki| uzb| zke| old|