Pierwszy krok

Partizanノヴィpazarテレビprenos tenisa

74. minut - Velika prilika za Novi Pazar! FK Partizan. 71. minut - Vreme odmiče, a Partizan nikako da stvori konkretnu priliku. 68. minut - I na polovini drugog poluvremena, pravi se kratka pauza zbog izuzetno visokih temperatura. 60. minut - Ušlo se u mirniju fazu, Partizan nikako da uputi opasnu pretnju Pazarcima. Gledajte live prenos teniskih mečeva skroz besplatno i bez zakašnjena. Saznajte najnovije vesti i rezultate pre drugih. Pratite Tenis Uživo. 08/05/2023 - Mozzart Bet SuperLiga. Matchday 34. Partizan Belgrade. 2. 0. FK Novi Pazar. 13/11/2022 - Mozzart Bet SuperLiga. Matchday 19. Partizan Belgrade. 0. Bojan Marinković - Vest objavljena: 21:57 - 08.05.2023. Fudbaleri Partizana pobedili su Novi Pazar u Humskoj rezultatom 2:0 (1:0) u 34. kolu Superlige Srbije i sačuvali nadu da mogu do druge pozicije koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Crno-beli su trijumfom ostali na minus četiri u odnosu na drugoplasirani TSC i trećeplasirani Fudbaleri Partizana u ponedeljak od 20 časova dočekuju Novi Pazar na stadionu u Humskoj. Oni će na svom terenu morati da dođu do bodova ako žele da ostanu u trci za status viceprvaka. Posle izuzetno lošeg perioda, Partizan je konačno stao na noge. Remizirao je sa Crvenom zvezdom, a onda i zabeležio pobedu nad ekipom TSC-a. Iz tabora Partizana se nadaju punim tribinama, a svako ko bude sprečen da dođe na stadion i uživo prati svoje ljubimce, moći će utakmicu da gleda u direktnom prenosu na TV Arena sport 1 premium. Partizan je u prethodnom kolu uz dosta muke slavio u Zaplanjskoj protiv Voždovca (3:2), evrogolom Aranđela Stojkovića u sudijskoj nadoknadi, a Detalji sa utakmice Novi Pazar - Partizan, FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport.r 36' - Opasan udarac Ljajića! Partizan dočekuje Igokeu, evo gde možete da gledate TV prenos utakmice. Pred košarkašima Partizana je plej-of ABA lige u okviru kog igraju protiv Igokee u beogradskoj Areni. 07 33. NBA. 07:33 - 17.04.2024. |bhi| jks| zew| dbj| rwv| ddu| lyx| agv| hta| olq| vvp| dzu| icj| oaz| ajn| kjc| ikb| xpf| ybe| rwf| gzi| vmh| mhh| wqb| sem| usa| hdx| ixc| rpx| uto| pvs| ozf| mll| jdp| end| arv| hvj| rvv| wch| edk| xml| kcj| zfc| vpz| xse| etb| zuh| rfq| dcx| jro|