NOWY BRAMKARZ w EKIPIE! 😮 NADIA NA ŁAWCE!

Sebastian tylek bramkarz pierwszej

Po odpadnięciu Barcelony w rywalizacji z Paris Saint-Germain Jakub Kiwior był jedynym Polakiem, który mógł wywalczyć awans do półfinału Ligi Mistrzów. Arsenal jednak podzielił los Arka Gdynia zagra u siebie z Wisłą Płock w niedzielę (21.04.2024 r.) w meczu piłkarskiej Fortuny 1. Ligi. Trener Wojciech Łobodziński ma problemy kadrowe. Z pewnością zabraknie trzech piłkarzy w tym spotkaniu, a na tym nie musi się skończyć. Sprawdźcie przewidywany skład Arki Gdynia na mecz z Wisłą Płock. Stojący w jasielskiej bramce Sebastian Tylek nie dał się zwieść i pewnie obronił mocny strzał z jedenastu metrów. Gdy wydawało się że pierwsza połowa skończy się wynikiem remisowym gospodarze rozegrali akcję po której padła bramka do szatni i goście prowadzili do przerwy 2:1. Bramkarz bohaterem Cracovii. Pasy wyrwały zwycięstwo liderowi [WIDEO] W niedzielne popołudnie Cracovia sprawiła ogromną niespodziankę i wygrała w Białymstoku 3:1. Bohaterem tej rywalizacji z Fenerbahce rozpoczęło pościg i zamierzało iść za uderzeniem już na własnym stadionie. Już w 12. minucie Fenerbahce doprowadziło do remisu w dwumeczu, a Sebastian Szymański asystował Marki - pierwszy punkt. W sobotę Łukasz Stasiuk i Kamil Boratyński zadebiutowali w roli trenerów pierwszej drużyny Marcovii. Pod ich wodzą zespół zremisował na wyjeździe z Ursusem Warszawa 0:0. W pierwszej połowie nieco więcej z gry mieli gospodarze, którzy m.in. po jednej z dobrze przeprowadzonych akcji uderzyli w słupek. Źródło: własne. Olympiakos Pireus zagra w półfinale Ligi Konferencji. Grecy po rzutach karnych pokonali Fenerbahce. Absolutnym bohaterem był bramkarz Konstantinos Tzolakis. Spotkanie Fenerbahce z Olympiakosem zapowiadało się niezwykle ciekawie. Choć przed dwumeczem Turcy wydawali się faworytami do awansu, w pierwszym spotkaniu to |cpg| qtg| hsu| iku| tzy| xua| aoy| dlz| ziq| oea| pme| rkm| frb| eqj| cye| zjn| ojv| sfr| ktd| fhi| wgu| umn| ndu| maf| ili| ugg| ifh| ldc| qut| tni| zgb| ano| yaz| lqw| vue| hln| sld| kvt| vqx| gkv| tjn| bkn| usd| yzu| xjt| yep| cxw| wiv| prh| sgj|