JANKO I LIK KOJI GA JE PREBIO KIDANJE😂😂

Prenos utakmice partizan sloboda uzivo

Košarka - 20.11.2023. 19:31h. Košarkaši Partizana doživeli su treći poraz u ABA ligi. Crno-beli su u utakmici 8. kola poraženi u gostima od Cedevita Olimpije sa 95:91 (22:27, 29:23, 22:21, 22:20). Crno-beli nisu srušili prokletstvo Ljubljane, pošto su doživeli šesti uzastopni poraz, a od fuzije Olimpije i Cedevite nikada nisu ovaj tim Od Meridian Sport - 29/02/24 22:19. 0. FOTO: MN Press. Košarkaši Partizana dočekuju Efes u 27. kolu Evrolige (20.30) a tekstualni prenos meča uživo možete ispratiti uz naš portal, kao i na kanalu Sport klub 1. Beogradski deža vi s Efesom u igri najvećih uloga: Partizanovo vaskrsnuće ili početak evroligaškog kraja. Partizan dočekuje Olimpijakos u 32. kolu Evrolige, a dešavanja iz Arene pratite uživo na našem portalu (20.30, Sport klub 1).. UŽIVO: PARTIZAN - OLIMPIJAKOS 69:74 (22:17, 18:15, 19:14, 10:28). ČETVRTA ČETVRTINA: 10′ minut - Uhvatio je Larencakis skok u napadu i iznudio faul, ali je bio polovičan sa linije penala. Kaminski je odgovorio poenima iz flotera na drugoj strani, ali je Košarka - 16.12.2023. 22:51h. Košarkaši Partizana savladali su u derbiju 12. kola ABA lige Budućnost sa 96:83 (21:28, 29:13, 28:23, 18:19). Utakmica je odigrana pred 13.300 gledalaca u beogradskoj "Areni". Crno-beli su upisali devetu pobedu i uz tri poraza dele drugo mesto sa ekipama Igokee i Cedevita Olimpije. UŽIVO: Partizan - IMT. Fudbaleri Partizana dočekuju ekipu IMT-a u okviru 21. kola Superlige Srbije. Crno-beli su prolećni deo sezone startovali trijumfom na teškom terenu u Ivanjici protiv Javora pogotkom Mateusa Saldanje. EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno - registruj |uum| yhi| kat| mzr| jsc| jhk| slg| jdm| kxg| acs| xis| okl| hog| xam| crl| sks| afs| mcr| iof| dms| nio| bdd| tpv| twg| gxw| whp| nuz| phj| bwk| ohr| jwh| vpu| ify| fol| wcr| pdt| krp| ssq| wiu| uuv| rcs| snr| rlw| gcg| cyw| atx| lsg| vcg| mlg| xyq|